Пропозиція для туристичних компаній і корпоративних клієнтів!

Пропозиція для туристичних компаній і корпоративних клієнтів!

Широкий спектр послуг з проведення корпоративів - можливість без зайвих матеріальних витрат зробити корпоративний відпочинок на природі незабутнім. Допомога при проведенні корпоративів на природі від фахівців готельного коплексу «Селена Family Resort».

Готельний комплекс «Селена Family Resort» пропонує Вам спільне співробітництво з проведення корпоративних заходів (семінари, тренінги, тощо). Ми пропонуємо комісійну винагороду на індивідуальне розміщення та групове розміщення (10%), а також додаткові послуги в готельному комплексі «Селена Family Resor»: послуги ресторану «Селена»: оренда конференц-залу; оренда спортивних майданчиків та спортивного інвентарю. Груповим розміщенням вважається бронювання більше 10 номерів з одним періодом перебування в готелі.

Готельний комплекс «Селена Family Resort» ідеально підходить для проведення різних корпоративних заходів. Готель вміщує до 80 осіб проживаючих. Ресторан «Селена» пропонує комплексні обіди, обслуговує корпоративні банкети та кави брейки, а також надає послуги кейтерінгу. До Ваших послуг конференц зал, який розрахований для проведення конференцій (80 осіб), круглих столів (до 40 осіб). Обладнаний мікрофонами фірми «Bosсh», проектором, екраном та іншим мультимедійним обладнанням. 
Для Вас є великі можливості для проведення дозвілля: лазні з виходом на річку, рибалка, караоке, теніс, бадмінтон, ігрові поля, пляж, басейн, альтанки для пікніка, організація музичних і розважальних програм і багато іншого. У літній період наші відкриті зони біля басейну і Дніпра - просто відмінне рішення для гавайcьких вечірок та для заходів «open space». Також у нас є досвід з проведення масових заходів, виставок, форумів місткістю до 1000 чоловік (криті тенісні корти).Контакти:

Відділ бронювання +38 (067) 470 85 32

Адміністратор готелю +38 (067) 617 33 33

Адміністратор ресторану +38 (067) 473 52 38