26 Листопада 2020

Чому варто відвідувати лазню на дровах?


Головною особливістю бані на дровах по праву вважається те, що пар за допомогою дров сприятливо впливає на нервову, дихальну та серцево-судинну системи, а також баня на дровах покращує процеси обміну в організмі людини.

Баня допомагає оздоровитися, покращити загальний стан здоров‘я, а також буде корисною при хронічних формах деяких захворювань.

Це пояснюється тим, що при збільшенні температури навколишнього середовища в нашому організмі здійснюються процеси тепловіддачі , в результаті яких легко можна позбутися накопичених шлаків і токсинів.

Якщо відвідувати баню та дотримуватися усіх правил та особливостей, то користь від неї буде просто безцінною:
⁃ відновлення капілярів
⁃ нормалізується робота серцево-судинної системи
⁃ укріплюється серцевий м‘яз
⁃ сосуди почнуть повноцінно наповнюватися кров‘ю

Лазня готельно-ресторанного комплексу «Selena Family Resort» рекомендує дотримуватися наших порад, щоб відпочинок пройшов з користю для вашого здоров‘я та емоційного стану.

1. Щоб добре зміцнити серцево-судинну систему – рекомендуємо приймати холодний душ або пірнати у річку після відвідування бані, щоб примножити користь та насолоду після сауни.
2. Якщо ви маєте хронічні захворювання серця, то розумний відпочинок у лазні «загартує» серцевий м‘яз та покращить його діяльність, але перед відвідуванням сауни радимо порадитися з професійними банщиками комплексу, які прослідкують та підкажуть, як не нашкодити своєму здоров‘ю.
3. Щоб покращити загальну атмосферу – рекомендуємо використовувати ароматичні масла, які сприятливо впливають на нервову систему, заспокоюють нерви та знімають стрес.
4. Рекомендуємо відвідувати лазню, щоб покращити інтелектуальну діяльність, розслабитися та направити свою енергію у потрібному напрямі.
5. Радимо поєднувати традиційні банні процедури зі скрабуванням та масажами, щоб покращити стан шкіри та допомогти вивести токсини і поверхневі забруднення шкірного покриву.
6. Категорично не рекомендується вживання алкогольних напоїв. Пропонуємо замінити п’янкі напої на звичайну воду або ж чай на травах, які виводять шлаки та токсини.

«Selena Family Resort» запрошує вас оздоровитися та приємно провести час у бані на дровах, яка знаходиться на території комплексу. А також, ви можете скористатися іншими послугами нашого комплексу:
⁃ ресторан європейської кухні;
⁃ комфортабельний готель та бунгало;
⁃ риболовля з гідом на Дніпрі;
⁃ великий теніс;
⁃ відпочинок на природі серед соснового лісу серед тиші та спокою.

Ми гарантуємо професійний підхід до клієнтів, а наше обслуговування зробить ваш відпочинок корисним, незабутнім та цікавим!