30 листопадаа 2020

Де святкувати Новий Рік 2021?

Новый Год на Селене 2021

Рік металевого щура вніс значні корективи не тільки у звичайну буденність, а і у святкові дні. Безперечно, ми вже звикли до регулярного носіння масок, до обмежень у закладах громадського харчування та у місцях великого скупчення людей, постійно та ретельно миємо руки, і турбуємося про себе та своїх близьких.

Але як відзначати улюблені свята, коли всюди карантин?

Звичайно, усі рекомендують залишатися вдома, у теплому затишному гніздечку, але ми точно розуміємо, як хочеться вирватися зі звичних стін та зустріти прийдешній рік зовсім інакше, у компанії близьких друзів чи родичів, з якими кожна зустріч — свято.

Поїздки за кордон залишаються і досі під великим знаком питання, а тому це привід зупинитися та обернутися довкола себе — адже прекрасно і тут!

Новий Рік — це перш за все родинне свято, тому варто провести його зі своїми близькими, а про місце проведення свята ми вже потурбувалися — залишилося лише забронювати!

Презентуємо Новорічний пакет послуг від готельно-ресторанного комплексу “Selena Family Resort”, який було створено з любов’ю для кожного з Вас, адже кожне свято з Вами — це найкращий подарунок для нас!

Оренда комфортабельних будиночків у Новорічну ніч — це ідеальна можливість зустріти прийдешній рік у новій місцевості, відпочити від галасливого міста та насолодитися спокоєм соснового лісу та величчю Дніпра.

Ви можете орендувати номери, бунгало, бунгало “Дача” та сімейну віллу в залежності від кількості гостей у вашій компанії. Окрім затишної оселі ви отримуєте смачні частування протягом двох днів святкування Нового Року!

Новый Год на Селене

Ми дбаємо про комфорт, зручність та дотримуємося усіх рекомендованих санітарних норм, щоб не наражати Вас на небезпеку:

– уся територія комплексу обладнана значною кількістю антисептичних засобів, щоб у будь-який момент Ви могли обробити руки;
– ми дотримуємося соціальної дистанції, адже наші будиночки знаходяться на гарній відстані один від одного, а тому Ви можете почувати себе у безпеці;
– персонал готелю та лобі-бару працює лише у захисних масках та рукавичках, які регулярно стерилізуються;
– усі приміщення гарно провітрюються та регулярно обробляються антибактеріальними засобами.

Новорічний пакет від готельно-ресторанного комплексу “Selena Family Resort” включає:
– проживання на території комплексу у новорічну ніч (з 31.12.2020 по 02.01.2021);
– частування гостей протягом двох днів перебування;
– затишну, сімейну атмосферу та можливість додатково користуватися іншими послугами комплексу!

Деталі про бронювання та кількість вільних місць дізнавайтеся за номером телефону +380676173333