04 Листопада 2021

Де відсвяткувати Новий рік 2022 у Черкасах?

Новый Год на Селене 2021

Пропонуємо чудову можливість зустріти Новий рік у казці серед 14га зимового лісу, у комфортабельних номерах чи будиночках. Запрошуємо на святкування Нового року та новорічних корпоративів у готельно-ресторанному комплексі «Selena Family Resort».

Найкраще місце для святкування Нового Року в Черкасах.

     Selena Family Resort пропонує зустріти новий рік з комфортом та приємною атмосферою. Уявіть, що у переддень свята ви заселяєтеся у номер чи затишний будиночок з власною терасою, або ж у велику сімейну віллу (розраховану на 10 осіб), якщо ви плануєте святкувати великою компанією. Навкруги зимові пейзажі Черкаського лісу та святкова атмосфера. Новорічна ніч з найближчими людьми у ресторані комплексу: з банкетом, шоу-програмою, смачними стравами та п’янкими напоями.
А перше січня можна почати святковим сніданком у ресторані, відвідуванням гарячої лазні на дровах, розслабитися після новорічної ночі на SPA-процедурах, або просто відпочивати у номері, насолоджуючись тишею та зимовими пейзажами природи комплексу.

Новый Год на Селене
Святкування новорічних корпоративів у Черкасах.

Саме час подумати про те, де відсвяткувати корпоратив. Готельно-ресторанний комплекс «Selena Family Resort» пропонує проведення корпоративів для компаній з можливістю комфортного розміщення від 10 до 500 осіб. У нас є все необхідне для вашого святкування: банкетні зали та меню, декор, банкетний текстиль та інші атрибути свята. За вашим бажанням можна організувати шоу-програму, живу музику, фото зону та інші розваги. До того ж, у готелі комплексу гості можуть зручно розміститися на ночівлю у будиночках або номерах. Після тяжких робочих буднів часом так хочеться вирватися за місто і шумно відсвяткувати корпоратив. «Selena Family Resort» − найкраще місце для подібного сяткування.

Бронювання і додаткова інформація по телефону +38 067 617 33 33