18 Червня 2021

Де в Черкасах можна відпочити біля басейну?

Бассейн на Селене

Сонячних днів з кожним днем стає все більше, а тому настав час відкрити для себе пляжний сезон. Звісно, це можна зробити і на громадському пляжі, але чи можете ви бути впевнені у чистоті води та піску? Такий ризик однозначно не виправданий, особливо, по відношенню до дітей.

 Саме тому ми пропонуємо альтернативний варіант відпочинку для вас та вашої родини. Ловіть усі сонячні промені цього літа, відпочиваючи біля оновленого басейну SELENA Family Resort.

 Ми провели реконструкцію нашого басейну та осучаснили його згідно передових європейських технологій – оновили систему фільтрації та очищення води та замінили покриття басейну, щоб плавати у ньому було ще комфортніше.

 Для безпеки наших гостей поблизу басейну постійно працюють матроси, саме у них ви можете отримати свій рушник, обмінявши його на aquacard, що видається при оплаті на рецепції.

 Поки дорослі засмагають на комфортних шезлонгах під парасольками, діти бавляться у бездоганно чистій воді, що досягається завдяки сучасній технології очищення. Тому ви можете бути впевнені у безпеці для себе та своїх найдорожчих людей.

 Ви завжди можете влаштувати пікнік біля басейну, замовивши страви на барі. Особливо рекомендуємо піцу та прохолодні напої, що мають особливу актуальність у спекотну погоду.

 Приходьте відпочивати до нашого басейну та проведіть незабутній літній сезон разом з SELENA Family Resort.

 Дізнатися детальну інформацію щодо роботи басейну можна за телефоном: +38 067 617 33 33