10 Серпня 2021

Де в Черкасах можна покататися на SUP board?

Де в Черкассах можна покататися на SUP board?

Якщо ви читаєте це, то мабуть ви вже задавалися питанням: “Де можна покататися на Sup board у Черкасах?”. Нам є що запропонувати, отож влаштовуйтесь зручніше, не можна даремно витрачати час! Слід писати історію вже зараз та наповнювати своє життя яскравими емоціями та спогадами.

Безліч водних розваг представлено у готельно-ресторанному комплексі Selena Family Resort, та про один з них сьогодні піде розмова.

SUP-борд або SUP-серфінг – це варіант активного відпочинку на воді. Він доступний по ціні та немає вікових обмежень. Ідеальний варіант, щоб залишитися на самоті з природою чи весело провести час з друзями. Для цього необхідно весло (яке відповідає вашому зросту) та борд.

Навчитися веслувати доволі легко, основна складність полягає у тому, щоб рівномірно розподілити вагу та утриматись на двох ногах довгий час. Перед катанням обов’язково слід прослухати інструктаж.

Sup board – безпечний спосіб відпочинку, адже на дошці є спеціальне кріплення, яке фіксується на нозі. Також важливим пунктом є наявність рятувального жилету, який одягають усі гості перед початком катання. Таким чином ви можете буди впевнені, що все пройде найкращим чином.

Sup бординг не вимагає спеціальних знань і виснажливих тренувань, щоб стати на дошку. Через це, даний вид спорту вже давно зібрав прихильників по всьому світу.

SUP board

Також слід відзначити безліч переваг катання на SUP борді. Перш за все – це активна робота над привабливістю тіла, адже під час годинного катання можна витратити понад 600 калорій. Будьте впевнені, що всі м’язи вашого тіла будуть задіяні.

Sup бординг допомагає стабілізувати артеріальний тиск, знімає стрес та тренує вестибулярний апарат. Загалом катання дає заряд позитивних емоцій. Сап серфінг – це відмінна комбінація кардіо і силових тренувань.

Бажаєте переконатись? Орендувати дошки, або дізнатися детальну інформацію – можна по тел. +380939175555