04 Квітня 2021

Де відпочити під час локдауну?

Селена Family Resort

Пандемія коронавірусу вже як рік вносить свої корективи у наше повсякденне життя. Карантинні обмеження відчутно вплинули на спосіб життя завзятих мандрівників та туристів, які вже не мають тієї свободи пересування, що була у них раніше.

Що й казати, якщо навіть в Україні, на момент написання цієї статті, чимало міст та курортів зачинили свої двері для відвідувачів. Тому, давайте спробуємо віднайти хорошу альтернативу закордонним та українським курортам прямо тут, у Черкасах, які даремно не прийнято вважати популярним містом серед туристів.

У селі Свидівок, що знаходиться в безпосередній близькості від Черкас, розташувався комплекс «SELENA Family Resort», який навіть під час локдауну не зачиняє двері перед своїми гостями.

Це все є можливим завдяки унікальній концепції нашого готельно-ресторанного комплексу, у якому номери розташовані в окремих будиночках посеред мальовничого лісу. Звісно, ні про який тісний контакт з іншими людьми не може йти мови. Вашими сусідами будуть хіба що дерева, берег Дніпра та свіже повітря.

Про сервіс ми також не забули. До ваших послуг на території комплексу знаходяться лазня на дровах, тенісні корти та дитячий майданчик. Ресторан, який зазвичай заповнений на сто відсотків, вам також відвідувати не доведеться. Ми принесемо до вашого номеру все, що ви оберете у нашому великому меню.

Якщо ви хочете добре відпочити та водночас піклуєтеся про власну безпеку під час пандемії – запрошуємо вас провести відпочинок у комплексі «SELENA Family Resort», будемо вам раді!