24 Квітня 2021

Де відпочити всією родиною в Черкасах?

Сімейний відпочинок на Селені

Сім’я – головна цінність нашого життя, що надає йому особливого сенсу. Це опора та підтримка, що дарує нам маленькі та великі приводи для радощів. Для кожної родини є важливим сімейне дозвілля та відпочинок усім складом.

Головне завдання – врахувати побажання всіх членів родини одночасно, щоб кожен відчув себе справді щасливим. Ви можете приїхати зі своїм хатнім улюбленцем, адже ми розуміємо, що він також є невід’ємним членом вашої родини. Не менш важливою умовою відпочинку є те, щоб він не вдарив по вашому гаманцю.

SELENA Family Resort розділяє сімейні цінності та пропонує своїм гостям комплексний відпочинок для всієї родини:

Та безліч інших розваг.

Ми переконані, що активний відпочинок на свіжому повітрі має найбільшу користь для здоров’я дітей та дорослих. Особливо, в період пандемії коронавірусу, коли нам усім необхідно подбати про зміцнення імунітету.

Команда нашого комплексу щодня працює над покращенням умов для вашого відпочинку, щоб ви та ваша родина отримували тільки найкращий сервіс та позитивні емоції. Адже недаремно слово “родина” закладене в основі нашої назви та філософії роботи комплексу.

Якщо ви багато чули про нас, але ще не бували в готельно-ресторанному комплексі SELENA Family Resort  – настав час побачити все на власні очі. Ми завжди раді бачити вас та вашу родину!