04 Квітня 2021

Екологічний туризм у Черкасах: де відпочити в гармонії з природою?

екотуризм в Черкасах

Жителю мегаполісу життєво необхідний відпочинок від шуму автомобілей, шаленого ритму життя і загазованого повітря. Кожен з нас хоча б раз у житті мріяв втікти від сірих міських буднів і пожити серед незайманої природи.

І хоч ми не можемо назавжди втікти від роботи та щоденних обов’язків, проте, ми хоч інколи повинні дозволити собі справжній екологічний відпочинок.

Куди поїхати?

Поблизу Черкас, на березі Дніпра, огорнутий густим сосновим лісом, розташувався справжній екологічний острівець, Він вабить незайманою природою, свіжим повітрям та абсолютною тишею, яку порушує лише мелодійний спів птахів.

Відпочинок в SELENA Family Resort поєднує в собі комфорт та гармонію з природою водночас, чого досить складно досягти. Номери готелю та бунгало обладнані усією необхідною технікою та меблями.

Окрім прогулянки лісом та берегом Дніпра, ви можете насолодитися витонченими стравами нашого ресторану на свіжому повітрі — літня тераса вам точно сподобається.

Як ми дбаємо про екологію?

Наш готельно-ресторанний комплекс поставив собі за мету відмовитися від пластику, поліетилену та токсичних будівельних матеріалів при будівництві об’єктів. Бунгало та вілли на території комплексу побудовані з механічно обробленого дерева, без використання шкідливих фарб та утеплювачів.

Про володарів електрокарів ми також не забули. На території комплексу працює потужна зарядна станція, щоб кожен екологічний автомобіль міг швидко підзарядитися для нових пригод.

Ми розвиваємо та дбаємо про головний ресурс нашого комплексу — природу. Щоб кожен наш гість міг насолодитися екологічним відпочинком та сказати: “Я щасливий!”.