09 Листопада 2020

Де у Черкасах провести захід на 300 і більше осіб?

Чи не кожен, хто хоч колись планував та організовував заходи у Черкасах, задавався питанням про те, яке ж місце для проведення обрати, щоб це було доступно, зручно та мало презентабельний вигляд.
І, якщо з подіями невеликого масштабу все простіше, то великомасштабні заходи у нашому місті — дійсно проблема.
Де можна розмістити близько 300 осіб? Провести запальний фестиваль чи ділову конференцію? А як щодо весілля чи корпоративу?
Зазвичай, ці питання вирішуються просто — скорочується кількість запрошених гостей, а відповідно — усі бажаючі не зможуть стати частиною запланованого заходу.
Але відтепер не потрібно обмежувати кількість запрошень або і зовсім змінювати концепцію заходу, адже готельно-ресторанний комплекс «Selena Family Resort» презентує новий Event HUB у місті Черкаси.

Event HUB в Черкассах
Event HUB – це єдиний унікальний простір, який було створено для проведення найрізноплановіших заходів різного масштабу: корпоративи, урочисті події, фестивалі, концерти, конференції, форуми, презентації, банкети тощо.
Приміщення площею 800м2 може розмістити близько 500 гостей, яким буде комфортно та зручно пересуватися заходом, спілкуватися та проводити час, а також HUB оснащений системою обігріву, тому функціонує протягом року і незалежно від пори – ваше свято пройде вдало.
Event HUB розташований на мальовничому березі Дніпра, на території готельно-ресторанного комплексу «Selena Family Resort», а тому ви можете не лише організувати або відвідати певний захід, а і провести час на природі скуштувати фірмові страви від нашого шеф-кухаря, провести родинний вікенд у комфортабельному готелі або обрати для себе будь-який активний відпочинок від нашого комплексу.
За деталями ви можете звернутися до рецепції готелю або за номером телефону +380676173333.

Event HUB в Черкассах