Тур вихідного дня
 

Дорогі гості, пропонуємо Вам «Тур вихідного дня». Проживання в готелі з п.ятниці по неділю, для Вашої зручності,в неділю виїзд продовжений до 18.00.


Банкети на Селені
 

Ресторан "Селена" пропонує свої послуги з організації та обслуговування будь-яких корпоративних свят, банкетів, весіль, днів народження, ювілеїв, зустрічей випускників і т.д. Діють знижки 25%.


Козирна відпустка
 

Пропонуємо Вашій увазі тариф «Козирна відпустка»: 7 діб проживання в готелі за ціною 5 діб.


Park House
Instagram Tripadvisor Facebook Foursquare

Затишні будиночки бази відпочинку недалеко від Києва - відмінний варіант заміського відпочинку для тих, хто шукає готель в Черкасах або місце відпочинку під Києвом. Переваги відпочинку на природі в спорт-готелі «Селена» незаперечні!

На деякий час забути про буденні проблеми і повністю розслабитися допоможе заміський відпочинок в «Селена Family Rezort», призначеному для тих людей, які не уявляють своє життя без активного відпочинку. Завдяки розміщенню в оточенні лісового масиву, безпосередній близькості до Дніпра і великій території близько 14 гектарів, наш готель заслужено можна назвати ідеальним для бажаючих відпочити за містом в Черкаській області.

Зробити ваш відпочинок на природі дійсно незабутнім дозволяє наявність 26 номерів різної категорії, - для особливо вимогливих гостей на нашій базі відпочинку під Києвом є 12 будиночків підвищеної комфортності. Власники автомобілів можуть не турбуватися за збереження транспортних засобів, оскільки є спеціальний безкоштовний паркінг, де можна залишити машину. Сподобається в нашому готелі і любителям гастрономічних надмірностей, яким надовго запам'ятається візит в ресторан «Селена», більше того, урізноманітнити літній відпочинок за містом допоможе купання в басейні і коктейлі з біч-бару.

Жоден з гостей не залишиться байдужим, провівши час на одному з 11 тенісних кортів клубу «Селена», які є базою по підготовці спортсменів до Олімпіади, або катаючись на яхті, - додатково, ми пропонуємо оренду конференц-залу і будиночків на нашій базі під Києвом для корпоративного відпочинку. Серед інших переваг нашого готелю - послуги прокату різноманітного спортивного спорядження, власна пляжна зона і обладнаний майданчик для дітей. Крім того, ми допомагаємо зробити відпочинок на природі не тільки незабутнім, але і вигідним, - наша демократична цінова політика та спеціальні знижки обумовлюють актуальність проведення вихідних або корпоративів саме в «Селена Family Rezort».