Новини

романтична прогулянка на катері по Дніпру

Ідея для побачення в Черкасах: романтична прогулянка на катері по Дніпру

При виборі місця для романтичного побачення ми часто ламаємо голову: куди піти цього разу та як здивувати свою другу половинку? Столиком у ресторані вже давно нікого не вразиш, а варіант з парком хоч і виглядає романтично, але там окрім поцілунків коханої людини можна отримати декілька укусів від кліщів на додачу.

Сімейний відпочинок на Селені

Де відпочити всією родиною в Черкасах?

Сім’я – головна цінність нашого життя, що надає йому особливого сенсу. Це опора та підтримка, що дарує нам маленькі та великі приводи для радощів. Для кожної родини є важливим сімейне дозвілля та відпочинок усім складом.

екотуризм в Черкасах

Екологічний туризм у Черкасах: де відпочити в гармонії з природою?

Жителю мегаполісу життєво необхідний відпочинок від шуму автомобілей, шаленого ритму життя і загазованого повітря. Кожен з нас хоча б раз у житті мріяв втікти від сірих міських буднів і пожити серед незайманої природи. І хоч ми не можемо назавжди втікти від роботи та щоденних обов’язків, проте, ми хоч інколи повинні дозволити собі справжній екологічний відпочинок. […]

Селена Family Resort

Де відпочити під час локдауну?

Пандемія коронавірусу вже як рік вносить свої корективи у наше повсякденне життя. Карантинні обмеження відчутно вплинули на спосіб життя завзятих мандрівників та туристів, які вже не мають тієї свободи пересування, що була у них раніше

Як часто потрібно проводити тренування з тенісу?

Для кожного відповідь на це питання буде індивідуальною. Адже ми розуміємо, що існує різниця між професійним та аматорським підходом до занять. Тому ми розглянемо з вами обидва випадки.
Варто вирішити, чи хочете ви займатися для себе або націлені на високий результат у вигляді участі в чемпіонаті.

Выездная церемония

Виїзна церемонія: сучасне рішення для традиційного весілля

Виїзна церемонія — це найкраще рішення для сучасного весілля, адже це не лише красиво, а і комфортно для гостей та молодят. Але, навіть коли церемонія вже спланована — сумніви все ж є, а саме через погодні умови.

выездная церемония Черкассы

Весільний сезон 2021: про що варто попіклуватися нареченим завчасно?

Весілля — це одна з найбільш нервових дат у житті майже кожної людини, а тому підготовку до масштабного дійства наречені розпочинають завчасно. Хтось впевнений у своїх силах і встигає власноруч створити весілля мрії за декілька місяців, а хтось перебуває у стані ейфорії та розпочинає підготовку за рік-півтора, щоб усе було бездоганно.

Романтический WEEKEND

Романтичний WEEKEND

День Закоханих — це про любов, ніжність та тепло, а ще це про сімейний відпочинок, адже найвищий прояв кохання — це створення сім’ї.
Наш готельно-ресторанний комплекс “Selena Family Resort” запрошує вас на романтичний weekend 13-14 лютого.

Рыбалка с гидом Черкассы

Наш професійний гід про риболовлю

Тільки особисті відчуття і практика – найкраще можуть передати найбільш яскраві враження та отримане задоволення від риболовлі.
Наш професійний гід з рибалки поділився своїми враженнями, емоціями і переживаннями, які він відчуває під час улюбленого заняття.

Теннис в Черкассах

Тенісні корти: види тренувальних кортів

Великий теніс – це неабияка цікава та захоплююча гра, яку під силу опанувати чи не кожному, хто тільки забажає.
Вперше, на теренах України про великий теніс почали говорити ще у 1890 році, але і до сьогодні гра не втрачає свого лідерства та по праву вважається найпопулярнішим і найпрестижнішим видом спорту сучасності.