14 Листопада 2021

Риболовля з гідом у Черкасах на Дніпрі

Риболовля з гідом у Черкасах на Дніпрі

Риболовля з гідом на Дніпрі – це чудовий вид активного відпочинку для тих, хто хоче цікаво та з комфортом провести час. До того ж, якщо ви мрієте упіймати великий трофей, тоді вам точно варто порибалити у компанії наших професійних гідів.

Упіймайте трофей вашої мрії!

Готельно-ресторанний комплекс Selena Family Resort розташований на березі Кременчуцького водосховища, яке славиться різноманітністю хижаків, таких як: сом, щука, судак та окунь. Саме тому Selena Family Resort – це справді ідеальне місце для риболовлі!
Трофеї вагою більше 5 кг можуть упіймати як досвідчені рибалки, так і новачки у цій справі. Адже наш гід:
• знає водойму, як свої п’ять пальців
• має два швидких моторних човни та навігаційну систему
• володіє усіма можливими техніками та способами лову хижака
• у своєму арсеналі тримає усі необхідні рибальські спорядження, снасті та приманки
• знаходить оптимальний підхід у роботі як з професіоналами так і з аматорами
• може навчити риболовлі з нуля

Риболовля з гідом у Черкасах на Дніпрі

Риболовля з комфортом!

Риболовля у Selena Family Resort – це дуже зручно та комфортно!
Адже у нас ви знайдете все, що потрібно. Після довгого та насиченого дня риболовлі можна відпочити у бунгало з видом на парк або Дніпро чи обрати комфортабельних номер у готелі. А зняти напругу, втому та відігрітися можна у нашій бані на дровах. Якщо ви зголодніли після риболовлі, вас смачно нагодують у ресторані комплексу. За наявності власного човна або катера, судно можна залишити на стоянку та мийку на нашому причалі, який цілодобово охороняється.

Професійний підхід!

Кожна риболовля з нашими гідами завершується достойним уловом! А протягом усього процесу вас навчатимуть усім тонкощам, найкращим технікам та способам лову. Наш гід точно визначить ваш рівень знань та потреб, і допоможе у процесі як професійним рибалкам, так і новачкам. Саме тому такий відпочинок буде цікавим та пізнавальним для усіх, хто цікавиться риболовлею, навіть якщо у вас зовсім немає досвіду.

Отримайте заряд позитивної енергії та незабутніх відчуттів!

Риболовля з гідом – це не лише пізнавальний процес, а ще і адреналін, задоволення та відчуття тріумфу, коли тримаєш свій омріяний трофей у руках! Тому сміливо бронюйте відпочинок і вперед за новими знаннями та позитивними емоціями!