08 Грудня 2020

Тенісні корти: види тренувальних кортів

Теннис в Черкассах

Великий теніс – це неабияка цікава та захоплююча гра, яку під силу опанувати чи не кожному, хто тільки забажає.

Вперше, на теренах України про великий теніс почали говорити ще у 1890 році, але і до сьогодні гра не втрачає свого лідерства та по праву вважається найпопулярнішим і найпрестижнішим видом спорту сучасності.

Що потрібно знати початківцям, які бажають підкорити легендарну гру та стати новими Марією Шараповою чи Новаком Джоковичем?

Щоб тренування чи гра пройшли продуктивно – потрібно знати про види покриття тенісних кортів, щоб підібрати відповідне взуття та орієнтуватися на вплив зовнішніх факторів.

Ми пропонуємо тренування з тенісу відразу на 3х типах тенісних кортів:

1. Трав’яний корт з набивною стінкою

Заняття на кортах такого типу в теплу пору року приносить масу позитивних емоцій і задоволення. Одним з недоліків трав’яного покриття є низький рикошет м’яча;

2.  4 тренувальних корти з грунтовим покриттям

Особливістю кортів грунтового типу є повільний рикошет м’яча, що дозволяє гравцеві контролювати його напрямок.

Крім того, поверхня досить м’яка, що знижує навантаження на суглоби спортсмена. До того ж, в жарку пору року температура покриття нижче, ніж температура асфальту (приблизно на 20%) .

3.  3 корти з покриттям «хард» критого типу

Хард – це загальна назва покриттів штучного типу, які використовуються переважно на критих майданчиках. Таке покриття знижує навантаження на ноги тенісистів, дає можливість спрогнозувати траєкторію відскоку м’яча. Відрізняється довговічністю і збереженням своїх властивостей незалежно від температурного режиму.

Щоб дійсно переконатися та відчути всі емоції від гри у великий теніс – бронюйте корт та відпочивайте тілом і душею!