08 Лютого 2021

Весільний сезон 2021: про що варто попіклуватися нареченим завчасно?

выездная церемония Черкассы

Весілля — це одна з найбільш нервових дат у житті майже кожної людини, а тому підготовку до масштабного дійства наречені розпочинають завчасно. Хтось впевнений у своїх силах і встигає власноруч створити весілля мрії за декілька місяців, а хтось перебуває у стані ейфорії та розпочинає підготовку за рік-півтора, щоб усе було бездоганно.

Звичайно, перш за все наречені прораховують бюджет та рахують кількість гостей, з якими планують розділити найважливіші, потаємні моменти — моменти створення сім’ї.

А далі розпочинається передвесільна метушня, де закохана пара починає свій марафон у пошуках весільного координатора, ведучого, ресторану, сукні для нареченої та весільного образу для нареченого, тощо.

Звичайно, для полегшення організації весільної церемонії та банкету — багато хто обирає скористатися послугами весільних координаторів, які беруть на себе усі організаційні питання, щоб не завдавати зайвого клопоту і нервувань молодим.

І це найкраще рішення, щоб вберегти свій час, нервові клітини та бюджет від зайвих витрат, адже професіонали своєї справи візьмуть усі хлопоти на себе.

Тому, пункт номер один у вашому чек-листі весільної підготовки — це вибір весільного координатора, і це навіть не обговорюється!

А от пункт номер два — це вибір місця проведення церемонії, святкового банкету та вечірки. І саме з цим пунктом ми стовідсотково вам допоможемо визначитися.

І так, церемонія одруження — найважливіший момент цього дня, а тому все повинно бути ідеально. Найкраще рішення — це виїзна церемонія!

Чому ми рекомендуємо виключно виїзну церемонію? Читайте за покликанням.

Далі, не менш важливий момент — це банкет та вечірка, адже традиційне весілля — це багато смачної їжі та запальні гуляння. І, хоча, сучасні наречені все частіше, і частіше відходять від давніх звичаїв — без фуршету точно нікуди.

І найголовніше, важливо, щоб місце церемонії, банкету та вечірки — співпадало, або ж хоча б знаходилися десь поруч один з одним. Це зручно не лише гостям, а і нареченим.

выездная церемония Черкассы

Готельно-ресторанний комплекс “Selena Family Resort” пропонує комплексне вирішення цієї задачі.

Ми, звичайно не координатори, але теж “за” комфорт та зручність у день весілля, саме тому ми пропонуємо провести свій найкращий день життя разом з нами.

Ранок нареченої та збори ви можете провести в одному з номерів комплексу, де майбутня дружина проведе свій останній “самотній” ранок у компанії подружок нареченої, візажистів та стилістів. І все в одному місці! Не потрібно нікуди їхати, адже ваші феї — приїдуть прямісінько до вашого номеру.

Територія комплексу ідеально облаштована, щоб провести романтичну, весільну фотосесію, доки гості будуть з’їжджатися до початку церемонії, яка буде проходити серед соснового лісу або в середині Event Hub, який ідеально підійде для продовження фуршету та вечірки.

Event Hubце саме та локація, яка ідеально вписується у будь-яке весілля, адже це крите приміщення з достатньою кількістю світла та посадкових місць, де буде зручно розпочати весільну церемонію одруження, перейти до фуршету та вітань молодих, виділити час на банкет та перейти до вечірньої програми — концерту чи запальної дискотеки з ді-джеєм.

А найголовніше — під час бронювання Event Hub молодята отримують весільний номер у подарунок!

Дізнавайтеся деталі за номером телефону +38 067 617 33 33 або на сайті.