10 Лютого 2021

Виїзна церемонія: сучасне рішення для традиційного весілля

выездная церемония Черкассы

Виїзна церемонія — це найкраще рішення для сучасного весілля, адже це не лише красиво, а і комфортно для гостей та молодят. Але, навіть коли церемонія вже спланована — сумніви все ж є, а саме через погодні умови.

Весна, літо та осінь — це розпал весільного сезону, але навіть у такі теплі та красиві пори року бувають хмарні дні, і це, насправді, лише пів біди, адже коли негода псує найважливіший день у житті дощем чи бурею — ось це справді не кльово.

І тут виникає логічне запитання: то як планувати виїзну церемонію, якщо майже неможливо передбачити погоду?

Насправді, усе дуже просто, адже якщо ви дочитали до цього місця — зовсім скоро ви дізнаєтеся відповіді на усі запитання, які вас хвилюють.

Бути впевненим на 100%, що погода буде безхмарною та сприятливою для проведення свята — неможливо, а от бути впевненими, що ваш день буде бездоганним за будь якої погоди — цілком можливо.

А саме тому, що готельно-ресторанний комплекс Selena Family Resort” пропонує 2 варіанти проведення виїзної церемонії:

на території комплексу;

– у середині Event Hub.

І, власне, Event Hub – це гарантія того, що жодна непогода не зможе завадити вашому весіллю. Це крита локація, яка оточена сосновим лісом та розташована на березі Дніпра, площею близько 800м². У середині хабу можна розмістити декілька святкових зон: від церемонії до банкету з концертною програмою. Приміщення достатньо освітлене у денний та вечірній час, а також добре оснащена прилегла територія.

выездная церемония Черкассы

Тепер, коли ми знаємо, що виїзна церемонія точно буде вдалою, наведемо ще декілька аргументів, чому так, а не інакше!

По-перше, це красиво. Погодьтеся, що одружитися на природі, де буде обраний вами декор під стиль весілля, церемоніймейстер, жива музика та усе інше, що лише забажає ваша фантазія, набагато краще, ніж у міському РАЦСі.

По-друге, це зручно. І, як ми вже писали, зручно не лише молодятам, а і гостям. Тепер не потрібно стояти, товктися між собою і звинувачувати когось, що за його головою вам нічого не видно, адже усі гості сидітимуть на зручних стільцях, де у кожного буде власне місце, а офіціанти дбайливо будуть підносити келихи з шампанським та легкими закусками, ну чи не мрія?

По-третє, відсутня черга. Якщо ви ніколи не стояли у чергах РАЦСу — вважайте, що ви ніколи не були на весіллях. Нервові наречені, галасливі гості, обмежений час на привітання, фотографування та навіть на самолюбування новим статусом.

Отже, ми виявили суцільні мінуси у стандартній церемонії, які додають зайвих хлопот та створюють дискомфорт на весіллі, а тому, навіщо ж псувати собі настрій у такий важливий день?

Але вирішувати лише вам!