22 Березня 2021

Як часто потрібно проводити тренування з тенісу?

Теніс в Черкасах

Для кожного відповідь на це питання буде індивідуальною. Адже ми розуміємо, що існує різниця між професійним та аматорським підходом до занять. Тому ми розглянемо з вами обидва випадки.
Варто вирішити, чи хочете ви займатися для себе або націлені на високий результат у вигляді участі в чемпіонаті.
Якщо це тренування для душі, достатньо буде відвідувати тренування два рази в тиждень. Цього вистачить для підтримки фізичної форми і вдосконалення власних навичок.
У разі, коли ви прагнете перевершити рівень любителя, займатися великим тенісом необхідно не менше трьох разів на тиждень.

Скільки часу повинно тривати тренування з тенісу?

Одне заняття в середньому триває 1-2 години в залежності від фізичних кондицій учня.

Скільки потрібно часу, щоб новачку навчитися грати в теніс?

Все залежить від Ваших талантів і бажання. Щоб навчитися правильно перебивати м’яч через сітку і отримувати від своєї гри задоволення, знадобиться в середньому 10-15 занять з тренером.

Де можна проводити тренування з тенісу в Черкасах?

Запрошуємо вас до гри на кортах готельно-ресторанного комплексу «SELENA Family Resort», які недаремно вважаються одними з найкращих в Україні.

До вашого користування будуть доступні чотири тренувальних корти з ґрунтовим покриттям, три критих корти з покриттям hard і трав’яний корт з набивною стінкою.

Якщо ви професійно займаєтеся даним видом спорту або тільки розпочинаєте своє знайомство з тенісом, запрошуємо вас активно провести час на наших кортах.